شماره پشتیبانی : 02191035218

همیار پرداخت

افتتاح حساب آپورک

ساخت اکانت وریفای شده آپورک

اکانت اپورک به صورت تایید صلاحیت شده ( Approve شده ) و نه وریفای شده ، برای فریلنسر های تازه وارد قابل تشخیص نیست و قیمت بسیار پایین تری دارد . تایید صلاحیت ، به عنوان وریفای سطح اول هم شناخته می شود . در این مرحله ، فریلنسر هیچ گونه تماس ویدیو با سایت اپورک برقرار نمی کند .

اکانت وریفای شده : در این مرحله فریلنسر علاوه بر تایید صلاحیت ، از طریق مکالمه تصویری ، وریفای اکانت فریلنسری خود را انجام می دهند . این مرحله بسیار سخت و زمان بر است .اکانت های ارائه شده در همیارپرداخت از نوع وریفای شده می باشد.

مراحل دریافت حساب وریفای شده آپورک

ثبت نام

ابتدا در پنل کاربری سایت همیار پرداخت ثبت نام کنید.

درخواست

از قسمت سرویس ها، درخواست افتتاح حساب آپورک را ثبت کنید.

پرداخت

مبلغ سفارش را از به صورت آنلاین در سایت پرداخت کنید.

دریافت

حداکثر 10 روز کاری اطلاعات حساب از طریق سایت برای شما ارسال می شود

پکیج کامل حساب آپورک شامل :

✔️ حساب آپورک وریفای شده

✔️ پنل شماره تلفن اختصاصی 

✔️ وریفای ایمیل و شماره تلفن

✔️ حساب پی پال وریفای شده

✔️ وریفای پیمنت ( با حساب پی پال وریفای شده)

✔️ ارائه کلیه مدارک شامل پاسپورت ، آی دی کارت ، گواهی رانندگی ، قبض خدماتی ، ssn

اکانت با چه لوکیشنی افتتاح می شود؟

اکانت ها با لوکیشن آمریکا افتتاح می می شوند.دلیل افتتاح حساب با لوکیشن آمریکا این می باشد که بعضی کارفرماها ترجیح می دهند پروژه خود را به فردی که لوکیشن اروپا و آمریکا دارد بسپارند و نکته دیگر اینکه سایت فریلنسر زمانی که فعالیت شما را غیرقانونی بداند (مثلا وقتی که اشتباها بدون وی پی ان به اکانت خود متصل شدید و سایت شک به ایرانی بودن لوکیشن شما می کند) و بخواهد اکانت را مسدود کند در مورد لوکیشن های آسیا با حساسیت بیشتری برخورد می کند.

چطور می توانم درآمدم را نقد کنم ؟

برای نقد کردن درآمد های حاصل از انجام پروژه که به اکانت فریلنسر شما واریز شده ، نیاز به حساب پی پال می باشد . حساب پی پال درواقع واسط شما و سایت فریلنسر برای انتقال ارز می باشد .در واقع ما اکانت پی پال را به حساب فریلنسر متصل می کنیم و شما بعد از انجام پروژه و دریافت مبلغ موجود در حساب فریلنسر خود را به حساب پی پال انتقال میدهید . ارز موجود در حساب پی پال توسط مجموعه همیارپرداخت نقد می شود.

همراه این پکیج حساب پی پال وریفای شده هم ارائه می شود

وریفای شماره تلفن همراه چیست؟و چه کاربردی دارد؟

برای انتقال مبلغ از سایت فریلنسر به حساب پی پال شما به وریفای تلفن همراه برای اکانت فریلنسر خود نیاز دارید . این وریفای یک بار انجام می شود و شماره تلفن شما در حساب ثبت می شود و شما برای هر بار انتقال وجه باید کدی که از طرف سایت به شماره شما فرستاده میشود را وارد کنید.بنابراین همراه این پکیج ما یک شماره تلفن اختصاصی آمریکا ارائه می دهیم که شما میتوانید بصورت مادام العمر از این شماره استفاده کنید و این شماره نیاز به شارژ ماهیانه و هیچ پرداخت هزینه ای نمی باشد.بصورت مادام العمر میتوانید تماس و پیام را دریافت کنید.

برای اتصال به اکانت ها به چه ابزارهایی نیاز دارم ؟

برای اتصال به اکانت سایت فریلنسر  به  VPS با لوکیشن کشوری که اکانت افتتاح شده است نیاز دارید و همراه اکانت VPS یک ماهه ارائه می شود که از ماه های بعد هزینه تمدید به عهده کاربر می باشد

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02191035218
Layer 1