شماره پشتیبانی : 02191035218

همیار پرداخت

سایت هایی با بیشترین میزان پرداختی- با کلیک بر روی تبلیغات در بهترین سایت های PTC ، کسب درآمد کنید.

آیا می خواهید با کلیک و خواندن تبلیغات، کسب درآمد کنید؟ سایت های PTC زیادی وجود دارند که ادعا می کنند به ازای هر کلیک 1 تا 10 دلار به شما پرداخت می کنند اما آیا واقعاً این مقدار پول را می پردازند؟

من از سال 2004 به صورت آنلاین کسب درآمد می کنم. در 15 سال گذشته من صدها سایت PTC ( پرداخت به ازای کلیک) را دیده و آزموده ام که ادعا می کنند تنها برای بازدید تبلیغ به شما پول می دهند. اما 90 درصد آنها قانونی نیستند.

صدها سایت معروف با میلیون ها عضو در 15 سال گذشته عملیاتشان را متوقف کرده اند. بسیاری از سایت های PTC برای چند ماه به اعضایشان پول می دهند و بعد دیگر دست از این کار می کشند.

پس از کجا می توانیم وب سایت های PTC را پیدا کنیم؟

نگران نباشید من هنوز دارم روی برخی از وب سایت های PTC کار می کنم و پول خوبی به دست می آورم. اما همه ی این سایت ها را به شما پیشنهاد نمی کنم.

من تنها دو وب سایت را پیشنهاد می دهم که درآمد کافی را برایم فراهم می کنند. شما حتی 2 دلار در ماه هم از سایر وب سایت ها بدست نمی آورید.

بهترین سایت های کلیکی با بالاترین میزان پرداخت:

شما ممکن است چند وب سایت پیدا کنید که برای کلیک کردن و خواندن تبلیغات پول می دهند اما من هیچکدام از آنها را به شما پیشنهاد نمی دهم.

تنها دو وب سایت وجود دارد که می خواهم آنها را پیشنهاد کنم. بعد از بیش از 15 سال فعالیت در صد ها سایت، می توانم بگویم که شما می توانید درآمد خوبی از سایت هایی که در زیر پیشنهاد می کنم، داشته باشید.

عضو شدن در این دو سایت کاملاً رایگان است. هیچ حساب پاداشی تحت هیچ عنوانی وجود ندارد. تمام سایت هایی که به دنبال حساب پاداشی هستند بی فایده است.

سایت ySense

ySense پیش تر تحت عنوان ClixSense شناخته می شد. این بهترین سایت در اینترنت است که چندین گزینه ی درآمدی به اعضای بین المللی اش پیشنهاد می دهد. من سال 2012 به این سایت ملحق شدم و بیش از 125 هزار دلار، تنها از همین سایت به دست آورده ام.

در حال حاضر من هر ماه بیش از 1000 دلار تنها از همین سایت به دست می آورم. من به شدت پیشنهاد می کنم اگر می خواهید درآمد بیشتری داشته باشید، در این سایت عضو شوید.

راه های زیادی برای بدست آوردن پول از طریق سایت ySense وجود دارد. شما می توانید برای تکمیل بررسی های با ارزش کسب درآمد کنید، شما می توانید با کامل کردن چندین پیشنهاد نقدی، پول بگیرید.

همچنین شما می توانید Figure Eight Tasks را کامل کرده و برای تکمیل وظایف مختلف پول بگیرید.

و اگر شما می خواهید درآمدتان را سریعتر رشد دهید، بنابراین می توانید با پیشنهاد ySense به دوستان و آشنایانتان پول بدست آورید. هر گاه کسی که معرفی کردید از بررسی و پیشنهادات پول به دست آورد، شما هم پول می گیرید.

فقط کاملاً در ySense فعال باشید و هر بررسی، وظیفه و پیشنهاد را برای بدست آوردن پول خوب تکمیل کنید. اگر 20 تا 30 دقیقه در روز در ySense فعال باشید، می توانید هر ماه بیش از 200 دلار پول بدست آورید.

شما می توانید تمام جزئیات در مورد ySense را در MoneyConnexion مطالعه کنید.

چندین راه ساده برای دریافت پول از ySense وجود دارد. Payoneer, PayPal, Reward India, Skrill برخی از این گزینه ها هستند.

PrizeRebel

اگر به دنبال بهترین سایت های PTC با بالاترین پرداختی می گردید، PrizeRebel وب سایت دیگری است که می خواهم به شما پیشنهاد کنم.

 سه روش اصلی برای کسب درآمد در PrizeRebel وجود دارد:

 1. با تکمیل بررسی های با ارزش مختلف. شما می توانید 1 دلار یا بیشتر برای تکمیل هر بررسی در PrizeRebel بدست آورید.
 2. شما می توانید با تکمیل دیوارهای پیشنهادی پول بدست آورید.
 3. آن را به دوستان و خویشاوندانتان معرفی کنید و مادامی که آنها کسب درآمد می کنند شما هم پول بدست می آورید.

فرصت های برنده شدن زیادی در PrizeRebel وجود دارد. شما می توانید به تصویر بالا رجوع کرده و سعی کنید در آن شرکت کنید. افراد زیادی 5 تا 10 دلار یا بیشتر از این گزینه به دست می آورند.

همچنین می توانید با فعال بودن در PrizeRebel نیز پول بدست آورید.

PrizeRebel از سیستم نقطه ای برای محاسبه ی درآمد شما استفاده می کند. 100 نقطه نشان دهنده ی 1 دلار است. اگر شما 500 نقطه بدست آورید می توانید 5 دلار از حساب PayPal تان به دست آورید.

همچنین شما می توانید کارت هدیه ی سایت هایی مانندAmazon, Flipkart, BookMyShow  و فروشگاه های دیگر را دریافت کنید. PrizeRebel خیلی سریع به شما پول می دهد.

از این لینک در PrizeRebel عضو شده و پول بدست آورید.

به این دو وب سایت ملحق شده و شروع به کسب درآمد کنید. برای کسب درآمد از این دو سایت PTC تنها باید چند نکته را به خاطر بسپارید.

 1. در این سایت های PTC فعال باشید. سعی کنید تا حداقل یک بار در روز وارد این سایت ها شوید.
 2. تمام بررسی ها، وظایف و پیشنهادات را به محض مشاهده کامل کنید.
 3. لینک مراجعه تان را بعد از ورود به اکانت تان در داشبورد پیدا کنید. اگر کسی که از طریق لینک مراجعه ی شما به هر کدام از این سایت ها ملحق شود، آنها به شما پول پرداخت می کنند.

اگر در کشوری مانند هند زندگی کنید می توانید بیش از 150 دلار در ماه بدست آورید و اگر در کشورهایی مانند آمریکا، کانادا یا انگلستان زندگی کنید می توانید بیش از 300 دلار در ماه بدست آورید. برای این کار تنها کافی است 20 دقیقه در روز در این دو سایت فعالیت داشته باشید.

پس من مطمئنم شما از این دو سایت پول خوبی بدست می آورید زیرا آنها روش های زیاد دیگری برای کسب درآمد دارند. شما نمی توانید بیش از 5 دلار در ماه از سایت های PTC ای که تنها یک گزینه ی درآمدی مانند پرداخت به ازای کلیک و خواندن تبلیغات دارند بدست آورید.

 

 

تعداد بازید : 517

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید
 • حسین عناقه

  چطور مدارک را برای افتتاح حساب ارسال کنم

  • ارسلان

   در قسمت پروفایل کاربری میتونید مدارکتون رو ارسال فرمایید
   دقت کنید که بدلیل تحریم باید با هویت غیر ایرانی وریفای کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02191035218
Layer 1