شماره پشتیبانی : 02191035218

همیار پرداخت

امروزه بسیاری از شکل های جدید شغلی و استخدامی به وجود آمده اند که نیازی به ملاقات های حضوری نداشته و به قول معروف دور کاری هستند. نویسندگی، کدنویسی، طراحی، ساخت فیلم، ویرایش، ترجمه و خدمات به مشتریان از جمله کار هایی است که هر روزه به عهده فریلنسر ها گذاشته می شود. در حال حاضر Cryptogrind، XBTFreelancer و Jobs4Bitcoins زیر مجموعه ای از سایت های برتر هستند که کارفرمایان و فریلنسر ها برای پرداخت دستمزد به صورت بیت کوین در آن متصل می شوند.

سایت Bitcoin.com تمام تحقیقاتی را که شما نیاز دارید برای تصمیم گیری در مورد اینکه کدام یک از سایت های گفته شده ممکن است نیاز های شغلی یا جستجوی فریلنسر برای انجام کار مورد نیاز شما را برطرف کند، انجام داده است.

Cryptogrind

Cryptogrind توسط Richard Macarthy بنیان گذاشته شده است. Cryptogrind کارفرمایان را با فریلنسر ها آشنا می کند، آدرس های مهم و محافظت شده را برای پرداخت هزینه تا زمان اتمام کار، فراهم و نگهداری می کند و به عنوان یک کلید واسطه سوم، در صورت اختلاف بین کارفرمایان و فریلنسر ها عمل می کند.

«بیلی» پر درآمد ترین فریلنسر Cryptogrind است، توسعه دهنده ای که خدمات ادغام بیت کوین را برای صاحبان وب سایت هایی که می خواهند ارز رمزپایه پرداخت کنند، ارائه می دهد. در حالی که بیلی پر درآمد ترین فریلنسر است، اما باید به یاد داشته باشید که او فقط یک کار را به پایان رسانده است. Cryptogrind یک کار نسبتا جدید است و مجموعه استعداد های درخشان در مراحل اولیه هستند و راه زیادی تا پیشرفت وجود دارد.

برخلاف بازار هایی مانند Fiverr که به دلیل محدودیت کف قیمت و هزینه های اضافی تبلیغات، رقابت در آنها دشوار است، Cryptogrind و سایر دیگر موارد گفته شده به کارفرمایان و فریلنسر ها اجازه می دهد در مورد قیمت انجام یک پروژه به توافق برسند. Cryptogrind فقط 4 درصد هزینه کل بودجه ذخیره شده را نگه می دارد.

همچنین این سرویس برای جلوگیری از سرقت بیت کوین علاوه بر تکنولوژی چند امضا با کلید های escrow ، گزارش می دهد که با استفاده از Node.js و تکنولوژی Bitcore، مستقیما به بلاک چین دسترسی پیدا می کند و نیازی به کیف پول امنیتی ندارد.

XBTFreelancer

کارفرمایانی که در سایت XBTFreelancer، پست های کاری ارسال می کنند، شامل ShapeShift و Coinbase، همراه با تعداد دیگری از مشاغل مانند وبلاگ نویسی، توسعه، بازاریابی و بهینه سازی موتور جستجو هستند.

این سرویس فریلنسرها را تشویق می کند تا نقاط عطفی از قیمت های تعیین شده را با کارفرمایان تعیین کنند. به این ترتیب، اگر شغلی طولانی و پیچیده باشد، فریلنسرها می توانند با اتمام هر مرحله از کار، حقوق خود را دریافت کنند و کارفرما می تواند بازخورد مداوم در مورد رضایت بخش بودن کار را ارائه دهد.

XBTFreelancer خدمات حفاظتی و امنیتی را با استفاده از سرویس escrow انجام می دهد. XBTFreelancer مشابه آنچه که Cryptogrind انجام می دهد، فقط 5 درصد وجوه صرفه جویی شده را نگهداری می کند. خدمات این سایت، همچنین برای کسانی که می خواهند بیت کوین پرداخت کنند یا به آنها پرداخت شود، یک بخش آموزش نحوه پرداخت بیت کوین ارائه داده است؛ اما به نحوه شروع این کار پرداخته نشده است.

/ r / Jobs4Bitcoins

سایت Jobs4Bitcoins دارای پست های استخدام کردن و استخدام شدن است. روزانه به طور متوسط سه پست جدید در این سایت افزوده می شود، از جمع آوری آلفا تستر گرفته تا دانشجویانی که به دنبال استخدام یک پژوهشگر برای مقاله های تحقیقاتی خود هستند.

از آنجایی که پست های این سایت روی Reddit قرار می گیرند، بر خلاف دو سایت قبلی، هیچگونه خدمات داخلی برای وجوه کارفرمایان که برای فریلنسر ها نگهداری می شود، وجود ندارد. کاربران این سایت احتمالا مایل هستند تا قبل از شروع کار از خدمات شخص ثالث سپرده گذاری مانند EscrowCoin یا BTCrow استفاده کنند. متیو، مدیر زیر مجموعه سایت Jobs4Bitcoins، خدمات سپرده گذاری خود را ارائه می دهد. در حقیقت، هر دو کارفرما و فریلنسر، می توانند فقط با استفاده از یک آدرس چند علامتی 2 در 2 بین خود، وجوه خود را نگهداری کنند و از پرداخت هزینه اضافی شخص ثالث جلوگیری کنند.

وب سایت های فریلنسینگ بسیار بزرگ هستند. کافیست میزان عضویت سایتی مانند UpWork (ادغام eLance و oDesk) را بررسی کنید تا احساس نیاز به برون سپاری دیجیتال را درک کنید. اگرچه Fiverr خدمات استخدام مشتری و پرداخت بیت کوین را می پذیرد، اما 20 درصد آن را نگهداری می کند؛ اما سایت های Cryptogrind، XBTFreelancer و Subreddit Jobs4Bitcoin با کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزایای ارز رمزنگاری شده، تعداد فریلنسر هایی که با این روش کار می کنند، احتمالا افزایش خواهد یافت.

آیا هیچ وب سایت فریلنسر پرداخت کننده بیت کوین را از دست نداده ایم؟ در قسمت نظرات ما را آگاه کنید!

تعداد بازید : 508

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید
 • حسین عناقه

  چطور مدارک را برای افتتاح حساب ارسال کنم

  • ارسلان

   در قسمت پروفایل کاربری میتونید مدارکتون رو ارسال فرمایید
   دقت کنید که بدلیل تحریم باید با هویت غیر ایرانی وریفای کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02191035218
Layer 1