شماره پشتیبانی : 02191035218

همیار پرداخت

برای از بین بردن محدودیت حساب پی پال باید سه مرحله را پشت سر بگذارید:

 1. قدم اول: به قسمت Resolution Center بروید
 2. قدم دوم: وارد Account Limitations شوید
 3. قدم سوم: مدارک مورد نیاز پی پال را ارائه کنید

اگر بعد از انجام این سه مرحله همچنان محدودیت حساب کاربری شما برطرف نشد، احتمالا دلیل آن این است که پی پال از شما اطلاعات بیشتری می خواهد. پی پال این کار را با ارسال یک ایمیل انجام می دهد که در آن از شما خواسته شده تا اطلاعات خود را آپدیت کنید. اگر این ایمیل را دریافت نکردید، می توانید با فرستادن یک پیام به پی پال از آن ها بخواهید تا با شما تماس بگیرند و یا به مرکز پشتیبانی آن ها مراجعه کنید.

در ابتدا، برای رجوع به مرکز پشتیبانی باید به این آدرس بروید:

https://www.paypal.com/us/smarthelp/home

سپس روی بخش ارسال پیام کلیک کنید تا یک پیام برای تیم پشتیبانی بفرستید. در این پیام اطلاعات لازم خود را وارد نمایید و منتظر باشید تا در ۲۴ ساعت آینده جواب شما را بدهند.

در غیر این صورت، یکی از سریع ترین راه ها برای رسیدگی به این مشکل این است که روی بخش تماس کلیک کنید. در آن جا شماره تماس های پشتیبانی نمایش داده شده است. به یکی از شماره ها زنگ بزنید و با مسئول امور مشتریان صحبت کنید و مشکل خود را در میان بگذارید.

پی پال برای رفع محدودیت حساب از شما چه مدارکی می خواهد؟

اموزش رفع لیمیت حساب پی پال

مدارکی که پی پال برای رفع محدودیت حساب می خواهد، بستگی به سطح محدودیت مورد نظر شما دارد. در اینجا مدارک اصلی که توسط پی پال برای رفع محدودیت درخواست می شود را بررسی می کنیم:

 1. ارائه مدرکی برای احراز هویت (پاسپورت، کارت شناسایی) و مدرکی برای تایید آدرس (قبض، اظهارنامه بانکی)
 2. ارائه مدارک مربوط به کسب و کار شما به شکلی که مدل کسب و کار شرکت شما را تا حدی توضیح دهد. اگر کسب و کار شما وب سایت دارد، می توانید آدرس وب سایت را به پی پال بدهید. اگر نه باید خودتان توضیح دهید که چگونه محصولات خود را به بازار معرفی می کنید و به فروش می رسانید.
 3. مدارک و گواهی های رسمی مربوط به کسب و کار خود را ارائه دهید. این مدارک شامل فرم هایی که توسط مراجع رسمی به تایید رسیده اند نیز می شود.
 4. راجع به فعالیت حساب خود در پی پال اطلاعات ارائه دهید و با جزئیات توضیح دهید که چرا در یک مقطع زمانی کوتاه حجم حساب شما افزایش یافت.
 5. ارئه سند تکمیل فروش: یعنی اگر محصولات فیزیکی می فروشید، باید کد رهگیری که شرکت پستی به شما می دهد را به پی پال بدهید. یا اگر محصولات دیجیتالی می فروشید، باید url های مربوط به دانلود محصولات را ارائه دهید.

اگر این دو حالت برای شما ممکن نیست و محصولات یا خدمات آنلاین دیگری می فروشید، باید تا جایی که می توانید اطلاعات و مدارک مربوط به تکمیل فروش را جمع آوری کنید. اطلاعاتی مانند تاییدیه یا قرارداد امضا شده از جانب مشتریان که محصولات و خدمات شما را دریافت کرده اند. سپس این مدارک را برای پی پال بفرستید.

 1. تخمینی از میزان درآمد در ۶ ماه پیش رو ارائه کنید.
 2. ارائه فاکتور یا مدارک مربوط به خرید محصولاتی که قرار است به مشتریان بفروشید.
 3. ارائه اطلاعات مربوط به تامین کننده پلتفرم آنلاین شما. این اطلاعات شامل نام تامین کننده، آدرس، url و اطلاعات تماس می شود. اگر تامین کننده های شما پلتفرم ندارند، می توانید جزئیات مربوط به تراکنش و معاملات خود با آن ها را به پی پال توضیح دهید.
 4. ارائه مدرکی برای اثبات توافق بین شما و تامین کننده های شما. این مدارک می توانند شامل قرارداد های مستند، برنامه های باربری، شرایط مرجوع کردن و تعویض بار و یا جرایم در نظر گرفته شده در صورت تاخیر یا تخریب بار باشد. دوباره مانند مورد قبل، اگر تامین کننده شما تحت پلتفرم کار نمی کند، می توانید جزئیات معامله خود با آن ها و نحوه تحویل و رساندن بار به مشتری را به پی پال توضیح دهید.
 • ارائه اطلاعات و مدارک مربوط به انبار و ذخایر کسب و کار شما. این اطلاعات شامل نوع انبار، شیوه انبارداری و این که آیا محصول آماده فروش دارید یا نه می شود. اگر شما به عنوان یک واسط عمل می کنید و صرفا محصولات را از تولید کننده می گیرید و به مشتری می رسانید، می توانید این موضوع را صادقانه به پی پال توضیح دهید. اطلاعات مربوط به محصولاتی که از این طریق می فروشید و اطلاعات مربوط به تامین کنندگان را نیز ارائه کنید.
 • اگر پرونده بازی در پی پال دارید، باید هر چه سریع تر و فورا به مرکز حل مسائل پی پال رجوع کنید تا مساله را رفع کنید.

نکته مهم: اطلاعاتی که ارائه می کنید باید با اطلاعات موجود در حساب پی پال شما مطابقت داشته باشد.

وجود محدودیت برای حساب پی پال به خصوص وقتی به عنوان یک واسطه فعالیت تجاری می کنید می تواند بسیار دردسر ساز باشد. اطمینان کسب کنید که تمام فرایند رفع محدودیت حساب پی پال را متوجه شده اید و می دانید باید چه مدارکی را برای رفع محدودیت ارائه کنید. این که بدانید چگونه باید این محدودیت را رفع کنید و چگونه از بروز محدودیت حساب پی پال جلوگیری کنید، باعث می شود کسب و کار شما امن و در حال توسعه بماند.

تعداد بازید : 466

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید
 • حسین عناقه

  چطور مدارک را برای افتتاح حساب ارسال کنم

  • ارسلان

   در قسمت پروفایل کاربری میتونید مدارکتون رو ارسال فرمایید
   دقت کنید که بدلیل تحریم باید با هویت غیر ایرانی وریفای کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02191035218
Layer 1